Ad

Vetur cup 3

3/11/23

Saturday (Mar 11, 2023)
Time Code Test
11:00 Rataan tutustuminen
11:00 A- B-, C ja C1-flokkur ( 15 minutes )
11:15 GDA A-flokk
11:25 GDB B-flokk
11:50 GDV C-flokk
12:05 GDV1 C1-flokk
12:25 Rataan tutustuminen
12:25 lasten ja nuorten luokat ( 15 minutes )
12:35 GDC Childrens' flokk
12:50 GDT Teenage flokk
13:05 Lunch Break ( 30 minutes )
13:20 Rataan tutustuminen
13:20 tölttiluokat ( 15 minutes )
13:35 GTO-A Gæðingatölt Aikuiset
14:00 GTO-N Gæðingatölt Nuoret
14:25 GTO-L Gæðingatölt Lapset
14:30 Palkintojen jako

Page generated: 06:50:45 on Mar 4, 2024