Ad

WM-Qualifikationsturnier

5/30/19 - 6/1/19

Thursday (May 30, 2019)
Time Code Test
08:30 T8 Tölt
09:15 T6 Tölt
09:30 T3 Tölt
10:25 T4 Tölt
11:00 a.T8 Tölt
11:10 T5 Tölt
11:20 T2 Tölt
12:20 Lunch Break ( 40 minutes )
13:00 FUT Futurity Tölt
13:20 V5 Viergang
14:50 V2 Viergang
16:10 V6 Viergang
16:20 V1 Viergangpreis
Friday (May 31, 2019)
Time Code Test
08:15 T7 Tölt
09:10 F2 Fünfgang
10:35 Jun.T8 Tölt
10:50 V5 Viergang
11:15 T1 Töltpreis
12:30 Lunch Break ( 45 minutes )
13:15 T7 Tölt
13:30 T3 Tölt
13:50 T4 Tölt
14:10 T8 Tölt
14:25 FUV Futurity Viergang
14:45 F1 Fünfgangpreis
16:00 V5 Viergang
16:25 V2 Viergang
16:50 T7 Tölt
17:05 F2 Fünfgang
17:40 T8 Tölt
18:00 COTO Cola Tölt
BITO Bier-Tölt
19:30 Dinner Break ( 0 minutes )
Saturday (Jun 1, 2019)
Time Code Test
08:00 T8 Tölt
08:15 Jug.T8 Tölt
08:30 V6 Viergang
08:45 V2 Viergang
09:15 T2.Jun.
09:35 T2 Tölt
09:55 V5 Viergang
10:20 V5.Jun. Four Gait
10:45 V5.Jug. Four Gait
11:10 T3.Jun. Tölt (Group)
11:30 T3 Tölt
11:50 T4 Tölt
12:10 T1.Jun. Tölt
12:30 T1 Töltpreis
12:50 Lunch Break ( 25 minutes )
13:15 T5 Tölt
13:30 T6 Tölt
13:45 a.T8 Tölt
14:00 F1.Jun. Five Gait
14:35 F1 Fünfgangpreis
15:10 F2 Fünfgang
15:45 T7 Tölt
16:00 V1Jun. Four Gait
16:30 V1 Viergangpreis
17:00 F2Jun. Five Gait (Group)

Page generated: 11:06:46 on Nov 16, 2019