Ad

Skeifa 1-dags stævne i Davinde

4/27/19

Saturday (Apr 27, 2019)
Time Code Test
07:30 Ankomst og indtjekning ( 60 minutes )
08:30 Dommermøde i klubhuset ( 20 minutes )
08:45 Ryttermøde ved tårnet ( 15 minutes )
09:00 V5 Four Gait
10:10 V5J Four Gait
11:00 V3 Four Gait
11:50 T7 Tölt
12:35 Lunch Break ( 40 minutes )
13:15 T7j Tölt
13:35 T5 Tölt
14:25 V5 Four Gait
14:50 V5J Four Gait
15:25 V3 Four Gait
15:50 T7 Tölt
16:20 T7j Tölt
16:40 T5 Tölt
17:00 Fælles oprydning ( 60 minutes )

Page generated: 13:37:29 on Nov 20, 2019