DM og Landsstævne 2019
(WR DK21973626)
11/07/2019
- 14/07/2019
Code |
Klasse |
|
DM.F1.JU |
Femgang Junior/Ungrytter - DM
|
|
DM.F1.S |
Femgang Senior - DM
|
|
DM.P1 |
|
|
DM.P2 |
|
|
DM.PP1 |
Stilpas - DM
|
|
DM.T1.J |
Tölt Junior - DM
|
|
DM.T1.S |
Tölt Senior - DM
|
|
DM.T1.U |
Tölt Ungrytter - DM
|
|
DM.T2.J |
Loose Rein Tölt Junior - DM
|
|
DM.T2.JU |
Loose Rein Tölt Junior/Ungrytter - DM
|
|
DM.T2.S |
Loose Rein Tölt Senior - DM
|
|
DM.T2.U |
Loose Rein Tölt Ungrytter - DM
|
|
DM.V1.J |
Firgang Junior - DM
|
|
DM.V1.S |
Firgang Senior - DM
|
|
DM.V1.U |
Firgang Ungrytter - DM
|
|
LS.F1 |
Femgang - LS
|
|
LS.F1.JU |
Femgang Junior/Ungrytter - LS
|
|
LS.F2 |
Femgang - LS
|
|
LS.P2 |
|
|
LS.P3 |
|
|
LS.PP1 |
Stilpas - LS
|
|
LS.T1 |
Tölt - LS
|
|
LS.T1.JU |
Tölt Junior/Ungrytter - LS
|
|
LS.T2 |
Loose Rein Tölt - LS
|
|
LS.T3 |
Tölt - LS
|
|
LS.T3.JU |
Tölt Junior/Ungdom - LS
|
|
LS.T4 |
Loose Rein Tölt - LS
|
|
LS.V1.J |
Firgang Junior - LS
|
|
LS.V1.JU |
Firgang Junior/Ungrytter - LS
|
|
LS.V1.S |
Firgang Senior - LS
|
|
LS.V1.U |
Firgang Ungrytter - LS
|
|
LS.V2 |
Firgang - LS
|
|
LS.V2.J |
Firgang Junior - LS
|
|
LS.V2.U |
Firgang Ungrytter - LS
|
|
DM.C4 |
Four Gait Combination
|
|
DM.C5 |
Five Gait Combination
|
|
DM-banen
Tidspunkt |
Code |
Klasse |
|
08:00 |
DM.T2.JU |
Loose Rein Tölt Junior/Ungrytter - DM |
|
09:45 |
DM.V1.S |
Firgang Senior - DM |
|
11:40 |
DM.T1.J |
Tölt Junior - DM |
|
13:20 |
DM.V1.S - PREL - Del 2
|
|
|
15:05 |
DM.F1.S |
Femgang Senior - DM |
|
17:05 |
DM.T1.U |
Tölt Ungrytter - DM |
|
19:00 |
DM.F1.S - PREL - Del 2
|
|
|
Landsstævnebanen
Tidspunkt |
Code |
Klasse |
|
08:00 |
LS.F2 |
Femgang - LS |
|
08:50 |
LS.F1 |
Femgang - LS |
|
10:45 |
LS.V2 |
Firgang - LS |
|
14:00 |
LS.V1.JU |
Firgang Junior/Ungrytter - LS |
|
16:30 |
LS.V1.S |
Firgang Senior - LS |
|
10:45 |
LS.V2 |
Firgang - LS |
|
DM-banen
Tidspunkt |
Code |
Klasse |
|
08:00 |
DM.V1.J |
Firgang Junior - DM |
|
09:40 |
DM.T2.S |
Loose Rein Tölt Senior - DM |
|
10:20 |
DM.T1.S |
Tölt Senior - DM |
|
11:10 |
DM.V1.U |
Firgang Ungrytter - DM |
|
12:10 |
DM.T1.J |
Tölt Junior - DM |
|
12:45 |
DM.V1.S |
Firgang Senior - DM |
|
13:30 |
DM.T1.U |
Tölt Ungrytter - DM |
|
14:20 |
DM.F1.S |
Femgang Senior - DM |
|
15:20 |
DM.T2.J |
Loose Rein Tölt Junior - DM |
|
17:30 |
DM.V1.U |
Firgang Ungrytter - DM |
|
Landsstævnebanen
Tidspunkt |
Code |
Klasse |
|
13:20 |
LS.V1.S |
Firgang Senior - LS |
|
13:40 |
LS.T3 |
Tölt - LS |
|
14:10 |
LS.T3.JU |
Tölt Junior/Ungdom - LS |
|
14:30 |
LS.T1 |
Tölt - LS |
|
15:10 |
LS.T4 |
Loose Rein Tölt - LS |
|
15:25 |
LS.V1.U |
Firgang Ungrytter - LS |
|
17:25 |
LS.V2.U |
Firgang Ungrytter - LS |
|
18:05 |
LS.T2 |
Loose Rein Tölt - LS |
|
18:30 |
LS.V1.J |
Firgang Junior - LS |
|
Pasbanen
Tidspunkt |
Code |
Klasse |
|
07:30 |
DM.PP1 |
Stilpas - DM |
|
09:45 |
LS.PP1 |
Stilpas - LS |
|
16:00 |
LS.P3 |
Pace Race 150m - LS |
|
16:30 |
DM.P1 |
Pace Race 250m - DM |
|
DM-banen
Tidspunkt |
Code |
Klasse |
|
08:00 |
DM.T2.U |
Loose Rein Tölt Ungrytter - DM |
|
08:35 |
DM.T2.S |
Loose Rein Tölt Senior - DM |
|
09:15 |
DM.F1.JU |
Femgang Junior/Ungrytter - DM |
|
10:15 |
DM.T1.U |
Tölt Ungrytter - DM |
|
11:10 |
DM.T1.J |
Tölt Junior - DM |
|
12:50 |
DM.V1.S |
Firgang Senior - DM |
|
13:35 |
DM.V1.J |
Firgang Junior - DM |
|
15:20 |
DM.F1.S |
Femgang Senior - DM |
|
16:20 |
DM.T1.S |
Tölt Senior - DM |
|
Landsstævnebanen
Tidspunkt |
Code |
Klasse |
|
08:00 |
LS.F2 |
Femgang - LS |
|
08:45 |
LS.T1.JU |
Tölt Junior/Ungrytter - LS |
|
09:35 |
LS.T3 |
Tölt - LS |
|
09:55 |
LS.V2.J |
Firgang Junior - LS |
|
10:30 |
LS.V1.S |
Firgang Senior - LS |
|
12:50 |
LS.F1.JU |
Femgang Junior/Ungrytter - LS |
|
13:45 |
LS.T1 |
Tölt - LS |
|
14:25 |
LS.V2 |
Firgang - LS |
|
15:00 |
LS.F1 |
Femgang - LS |
|
Pasbanen
Tidspunkt |
Code |
Klasse |
|
11:10 |
LS.P2 |
Pace Race 100m - LS |
|
11:40 |
DM.P2 |
Pace Race 100m - DM |
|
Side opdateret kl. 02:35:43 d. 28. mar. 2024