Ad

Hrimfaxa føl- og plagshow 2023

10/29/23

Sunday (Oct 29, 2023)
Time Code Test
08:00 stalden åbner
08:25 Velkommen, info og spørgsmål
08:30 YHE.ff Føl Hoppe
10:30 YHE.fm Føl Hingst/vallak
12:10 Hrimfaxaføl kåres ( 10 minutes )
12:20 præmieoverrækkelse føl ( 10 minutes )
12:30 MIddagspause ( 30 minutes )
13:00 YHE.1f 1 års hopper
13:50 YHE.1m 1 års hingst/vallak
14:20 YHE.2f 2 års Hopper
14:50 YHE.2m 2 års hingst/vallak
15:20 præmieoverrækkelse 1 års +2 års ( 10 minutes )
15:30 YHE.3f 3 års Hopper
15:50 YHE.3m 3 års Hingst/vallak
15:55 YHE.teen Teenage
16:20 præmieoverrækkelse 3 års + teenager ( 10 minutes )
16:30 TAK! kæmpe tak fordi i alle kom ( 5 minutes )

Page generated: 09:56:49 on May 29, 2024